Witamy na stronie restauracji Samira

Początki naszej działalności

Samira jest restaurają która istnieje na rynku już od roku 2005. Wtedy to powstał pierwszy lokal znajdujący się w centrum Radomia przy ulicy Malczewskiego. Doskonała lokalizacja w samym centrum Radomia, niepowtarzalna armosfera połączona z orientalną muzyką oraz doskonała kuchnia sprawiły iż nasza restauracja bardzo szybko zyskała popularność. Stała się miejscem spotkań zaróno przyjacielskich jak i biznesowych. To co od początku wyróżniało naszą restaurację to miła i profesjonalna obsługa oraz niezwykła orintalna kuchnia. Ponadto nasze dania charakteryzuje wyszukany smak, który zadowoli nawet najwybredniejsze gusta.

Tradycyjna kuchnia Libańska

Naszym firmowym daniem od poczatku był kebab przygotowywany w tradycyjny sposób. Z czasem w miarę rozmowju Samira znacznie poszerzyła swoje menu. Dziś w jego skład wchodzą najróżniejsze potrawy wywodzące sie z kuchni arabskiej, począwszy od tradycyjnego kebaba w cieście, poprzez różnego rodzaju sałatki aż po orientalne wegetariańskie potrawy. To wszystko sprawia iż Samira stałą się miejscem w którym każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Dania o niepowtarzalnym smaku

Przez 7 lat swojego istnienia restauracja Samira niezmiennie charakteryzuje się smacznym jedzeniem oraz charakterystyczną ciepłą atmosferą. Samira to również niezwykła gościnność będąca cechą charakterystyczną kuchni arabskiej. Ponadto doświadczeni kucharze gwarantują iż w naszej restauracji zetkną się państwo ze wszystkim tym co charakterystyczne dla kuchni arabskiej. Ponadto świerze produkty w połączeniu z odpowiednim doborem przypraw i tradycyjną recepturą zapewniają niepowtarzalny, oryginalny smak będący cechą charakterystyczną dań przygotowanych w naszej restauracji.

Otwarcie drugiego lokalu

W roku 2011 miało miejsce otwarcie drugiego punktu naszej restauracji znajdującej się w Galerii Słonecznej. W Samira doskonale wiemy że zakupy mogą być wyczerpujące, stąd też oferta lokalu znajdującego się w Galerii Słonecznej skierowana jest głównie do wszystkich tych którzy nawet w czasie zakupów cenią sobie wyszukany smak.

Copyright © 2015 SAMIRA

Znajdziesz nas w: Facebook Google+